Titles you rated

Despicable Me 4Rated ★ 3.0
NobodyRated ★ 3.0
Suzume Locking Up the Doors: Welcome backRated ★ 3.0
Alien: RomulusRated ★ 3.0
Enola HolmesRated ★ 3.0
JokerRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
WickedRated ★ 4.5
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0

Concrete UtopiaRated ★ 3.5
Forrest GumpRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
LightyearRated ★ 3.5

Porco RossoRated ★ 3.5
EncantoRated ★ 3.5
6 UndergroundRated ★ 3.5
Turning RedRated ★ 3.0