Series
Ratings
177
TomorrowRated ★ 3.0
Dr. RomanticRated ★ 3.5
Rookie Historian Goo Hae-RyungRated ★ 4.5
Dr. Romantic Season 2Rated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 3.0
The Smile Has Left Your EyesRated ★ 3.5
Yumi's Cells Season 1Rated ★ 3.5
Run OnRated ★ 4.5
Yumi's Cells Season 2Rated ★ 3.0
Tale of the Nine TailedRated ★ 4.0
Law SchoolRated ★ 5.0
The Ghost DoctorRated ★ 3.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
Pride and PrejudiceRated ★ 4.0
Inspector KooRated ★ 4.5
Little WomenRated ★ 3.5
The Goddess of FireRated ★ 2.5
Avengers Social ClubRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 4.0
Monthly Magazine HomeRated ★ 4.0