Titles you rated
Freaky FridayRated ★ 3.0
The Parent TrapRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 4.5
To LiveRated ★ 3.0
The Exit 8Rated ★ 2.5
GattacaRated ★ 5.0
PossessionRated ★ 1.0
Triple FrontierRated ★ 1.5
FrankensteinRated ★ 1.5
Up in the AirRated ★ 1.5
The Good NurseRated ★ 1.0
GreyhoundRated ★ 3.0
MidwayRated ★ 2.5
The World of LoveRated ★ 4.0
TRON: AresRated ★ 2.5
The GentlemenRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 0.5
ScoopRated ★ 3.5
MoonlightRated ★ 3.0
Shutter IslandRated ★ 3.5