Titles you rated

She Was PrettyRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5
Yong PalRated ★ 1.5
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 4.0

My Love From Another StarRated ★ 5.0

Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0

One Punch ManRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.5
GoblinRated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 2.0