Series
Ratings
126
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.5
The StudioRated ★ 5.0
You and Everything ElseRated ★ 3.5
AemaRated ★ 3.0
SuccessionRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 4.5
The PenguinRated ★ 4.0
Black Mirror Season 7Rated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 3.0
Lovely RunnerRated ★ 3.5
Yumi's Cells Season 2Rated ★ 3.5
Yumi's Cells Season 1Rated ★ 4.0
The 8 ShowRated ★ 1.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
Beef Season 1Rated ★ 4.0
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 3.5
Mask GirlRated ★ 2.0
CelebrityRated ★ 1.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.0
StrangerRated ★ 4.0