Series
Ratings
80
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Queen Charlotte: A Bridgerton StoryRated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 4.0
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 4.0
Penguins: Spy in the HuddleRated ★ 5.0
Our Beloved SummerRated ★ 3.0
UnframedRated ★ 3.5
Sex EducationRated ★ 3.5
Why Women KillRated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Extraordinary YouRated ★ 3.5
Why Women KillRated ★ 4.0
KiddingRated ★ 4.0
KingdomRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.5