Titles you rated

Notting HillRated ★ 5.0
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
DetachmentRated ★ 4.5

Peppermint CandyRated ★ 4.5

Will You Be ThereRated ★ 4.0
ShineRated ★ 4.5
Just Go with ItRated ★ 3.5
MoonlightRated ★ 4.5
Worst WomanRated ★ 4.0
The King of JokguRated ★ 4.0

Now You See Me 2Rated ★ 4.0
The Cabin in the WoodsRated ★ 4.0

Battle RoyaleRated ★ 3.0
Our TimesRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.5
Sing StreetRated ★ 4.0
1408Rated ★ 3.5
Step Up RevolutionRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
Spider-Man 2Rated ★ 4.0