Series
Ratings
53
Queen of the RingRated ★ 4.0
Stairway to HeavenRated ★ 3.5
Lovers in ParisRated ★ 3.5
Jealousy IncarnateRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.5
GoblinRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 4.5
Splash Splash LoveRated ★ 4.5
My First TimeRated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Painter of the WindRated ★ 4.0
1리터의 눈물Rated ★ 3.5
Princess HoursRated ★ 4.0
Sweet 18Rated ★ 3.5
My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5
My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 4.5
Heart to HeartRated ★ 3.5
Mary Stayed Out All NightRated ★ 2.5