Series
Ratings
101
High KickRated ★ 5.0
Go Back CoupleRated ★ 4.0

Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 4.0
StrangerRated ★ 4.5
Fight For My WayRated ★ 3.0
My Father is StrangeRated ★ 4.0
On the Way to the AirportRated ★ 3.0
Dr. RomanticRated ★ 3.0

The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.5

One Punch ManRated ★ 4.5
Drinking SoloRated ★ 3.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.5
DoctorsRated ★ 4.0

Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
Orphan BlackRated ★ 4.5
StyleRated ★ 1.0
DreamRated ★ 1.0
Flames of DesireRated ★ 2.5