Titles you rated

Avatar: The Last AirbenderRated ★ 4.0
Avatar: The Last AirbenderRated ★ 4.5
Avatar: The Last AirbenderRated ★ 4.0
TriggerRated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
AdolescenceRated ★ 4.5
The GentlemenRated ★ 3.5
Zero DayRated ★ 3.0
Peaky BlindersRated ★ 4.0
Peaky BlindersRated ★ 4.0
Peaky BlindersRated ★ 3.5
Peaky BlindersRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Shop of the LampRated ★ 4.0
The TrunkRated ★ 3.0
DoubtRated ★ 4.0
Hellbound Season 2Rated ★ 3.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
My MisterRated ★ 4.5