Movies
Ratings
19

ParasiteRated ★ 5.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 5.0
Fourth PlaceRated ★ 5.0

Take OffRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0

Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 5.0

Inside meRated ★ 5.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 5.0

Green BookRated ★ 5.0

MAL MO E The Secret MissionRated ★ 5.0

The Battle: Roar to VictoryRated ★ 5.0

AshfallRated ★ 5.0

ResistanceRated ★ 5.0

Miss & Mrs. CopsRated ★ 5.0

DefaultRated ★ 4.0

A Taxi DriverRated ★ 5.0

Extreme JobRated ★ 5.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0

ExitRated ★ 5.0