Titles you rated
Zootopia 2Rated ★ 3.5
GattacaRated ★ 5.0
Wicked: For GoodRated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen Hidden Inventory / Premature Death Arc Compilation MovieRated ★ 3.0
It Was Just an AccidentRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
ChallengersRated ★ 4.0
AnoraRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
The Florida ProjectRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 2.5

The HandmaidenRated ★ 3.5
The Old Woman with the KnifeRated ★ 2.5
ConclaveRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
Ocean's EightRated ★ 3.0