Movies
Ratings
145
Mission: ImpossibleRated ★ 3.5
InceptionRated ★ 2.5
PocahontasRated ★ 3.0
Edward ScissorhandsRated ★ 3.5
Spider-Man 2Rated ★ 2.5
EnchantedRated ★ 3.0
The CrowRated ★ 5.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.0
Gone with the WindRated ★ 5.0
BraveheartRated ★ 3.0
Child's Play 3Rated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
Knight and DayRated ★ 2.0
Tokyo TowerRated ★ 2.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.0
Forrest GumpRated ★ 3.0
Hotel RwandaRated ★ 3.0
The PianistRated ★ 3.0
TroyRated ★ 3.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.0