Movies
Ratings
56
MirrorRated ★ 4.0
Paranoid ParkRated ★ 4.0
The SacrificeRated ★ 5.0
Still LifeRated ★ 5.0

The Way HomeRated ★ 4.0
Karas: The ProphecyRated ★ 4.0

QuickRated ★ 2.0
Wonderful DaysRated ★ 4.0
ChocolatRated ★ 3.0
PersepolisRated ★ 4.0
Ghost in the Shell 2: InnocenceRated ★ 5.0
Curse of the Golden FlowerRated ★ 3.0
ElysiumRated ★ 3.0
2012Rated ★ 3.0

Woochi : The Demon SlayerRated ★ 3.0
Blades of BloodRated ★ 3.0
ShineRated ★ 4.0
Transparent: Tribute To A Sad GeniusRated ★ 4.0
A History of ViolenceRated ★ 5.0
RayRated ★ 4.0