Titles you rated
Mr. NobodyRated ★ 4.0
A Few Good MenRated ★ 3.5
MoneyballRated ★ 5.0
American HustleRated ★ 3.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 3.5
The Place Beyond the PinesRated ★ 3.5
The AviatorRated ★ 2.5
IdentityRated ★ 4.0

Infernal Affairs IIIRated ★ 5.0

Infernal Affairs IIRated ★ 5.0
National SecurityRated ★ 3.0
TranscendenceRated ★ 3.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
City of GodRated ★ 3.0
Eastern PromisesRated ★ 3.0

Infernal AffairsRated ★ 5.0
Deja VuRated ★ 4.0
PredestinationRated ★ 5.0

ThirstRated ★ 5.0

No MercyRated ★ 0.5