Titles you rated
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5

Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
Alien: RomulusRated ★ 3.5
WickedRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 4.0

RealRated ★ 0.5

Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.0

The PriestsRated ★ 2.5

The MediumRated ★ 3.0
JokerRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Shrouded in Mystery! The Flowers of Tenkazu AcademyRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Mononoke Ninja ChinpūdenRated ★ 2.5

The MoonRated ★ 1.0

DreamRated ★ 1.5
The Greatest ShowmanRated ★ 3.5
Our TimesRated ★ 4.0

ExhumaRated ★ 2.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5