Series
Ratings
215
Do You Like Brahms?Rated ★ 3.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
The Price of ConfessionRated ★ 3.5
The Dream Life of Mr. KimRated ★ 4.0
The Pitt Season 1Rated ★ 4.5
DoubtRated ★ 4.0
You and Everything ElseRated ★ 4.5
TempestRated ★ 3.5
AemaRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
내가 죽기 일주일 전Rated ★ 2.0
Hyper KnifeRated ★ 4.0
Nine PuzzleRated ★ 3.0
S LineRated ★ 1.5
Black Mirror Season 7Rated ★ 4.0
Deceitful LoveRated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
AdolescenceRated ★ 4.0
KarmaRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5