Movies
Ratings
253
Toy Story 4Rated ★ 4.5
AladdinRated ★ 4.0

DefaultRated ★ 2.5
Vampire Cop RickyRated ★ 3.0

Intimate StrangersRated ★ 4.0

Nameless GangsterRated ★ 4.0
Northern Limit LineRated ★ 3.0
Ben-HurRated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 4.5
The VanishedRated ★ 3.0

The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 3.0
The WitnessRated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
Thor: RagnarokRated ★ 3.5
The Bucket ListRated ★ 4.0

Love ForecastRated ★ 3.0

Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0