Series
Ratings
21
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5
Princess HoursRated ★ 4.5

Rustic PeriodRated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
High KickRated ★ 4.5
Bad GuysRated ★ 3.5
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0

My Love From Another StarRated ★ 4.0
JumongRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.5
Tree With Deep RootsRated ★ 4.5
Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.5
Prison Break Season 1Rated ★ 4.5