Series
Ratings
89

Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 3.5

Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
The TyrantRated ★ 3.5
SeenRated ★ 2.5
TRICK Shinsaku Special 3Rated ★ 3.0
The Last DanceRated ★ 4.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.5
The Vietnam WarRated ★ 5.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
Queen of Mystery Season 2Rated ★ 4.0
Queen of MysteryRated ★ 4.0
Talking Kungfu BattlesRated ★ 2.5
Bubble GumRated ★ 3.5
A Dance From AfarRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 3.5
JealousyRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.0

SandglassRated ★ 5.0
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 4.0