Movies
Ratings
120
The HelpRated ★ 4.0

Miracle: Letters to the PresidentRated ★ 4.0

Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 2.5
Good NewsRated ★ 5.0
Marguerite TramRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 5.0
Poor ThingsRated ★ 2.0
Ramona and BeezusRated ★ 3.0
CruellaRated ★ 3.0
Moana 2Rated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 3.5
Beetlejuice BeetlejuiceRated ★ 4.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 5.0
Jacquot of NantesRated ★ 2.5
Call Me by Your NameRated ★ 3.0
Ghostbusters AfterlifeRated ★ 4.0
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 3.0
The Danish GirlRated ★ 3.5
LucyRated ★ 5.0
Crush and BlushRated ★ 4.0