Movies
Ratings
200
House of the SeasonsRated ★ 3.5
The FallRated ★ 4.0
The Zone of InterestRated ★ 4.0
The Fall GuyRated ★ 3.5
ChallengersRated ★ 2.5

Past LivesRated ★ 2.0
Anatomy of a FallRated ★ 4.0

CobwebRated ★ 3.0
Talk to HerRated ★ 3.5
Quiz LadyRated ★ 3.0

AlienoidRated ★ 2.0

12.12: THE DAYRated ★ 3.5
Mrs. Harris Goes to ParisRated ★ 3.0
MaestroRated ★ 4.0
Killers of the Flower MoonRated ★ 4.5
A Walk to RememberRated ★ 3.0
The CreatorRated ★ 4.0
Sexual HealingRated ★ 3.5
Nos îlesRated ★ 3.0
Wild SummonRated ★ 4.0