Titles you rated

The Dream Life of Mr. KimRated ★ 4.0
Heroes Next DoorRated ★ 3.5
TempestRated ★ 4.0
Low LifeRated ★ 4.5
TriggerRated ★ 4.5
Mercy for NoneRated ★ 3.5
RevenantRated ★ 3.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
SprintRated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Family PlanRated ★ 4.5
Gangnam B-SideRated ★ 3.5
The TyrantRated ★ 2.5
DecoyRated ★ 2.5
Death's GameRated ★ 3.5
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
A Shop for KillersRated ★ 3.0