Series
Ratings
300
Doona!Rated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 4.0
The Smile Has Left Your EyesRated ★ 4.5
XO, Kitty Season 1Rated ★ 3.0
GAPRated ★ 5.0
Warrior Nun Season 2Rated ★ 3.0
Warrior Nun Season 1Rated ★ 3.0
While You Were SleepingRated ★ 4.0
Black DogRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 3.5
My NameRated ★ 2.5
MaidRated ★ 4.5
My MisterRated ★ 5.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5

One Spring NightRated ★ 4.5
WayneRated ★ 3.5

The World of the MarriedRated ★ 3.5
We Are Who We AreRated ★ 4.0
The Haunting of Bly ManorRated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 4.5