Movies
Ratings
258

12.12: THE DAYRated ★ 3.5

The Boy and the HeronRated ★ 3.0
HoneySweetRated ★ 0.5
ElementalRated ★ 5.0

Decision to LeaveRated ★ 4.5

ExitRated ★ 3.0
PeninsulaRated ★ 3.0
Little WomenRated ★ 4.5

The Man Standing NextRated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 4.5
FrozenRated ★ 4.0

Intimate StrangersRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 4.5
Frozen IIRated ★ 3.5
Crazy RomanceRated ★ 2.0

ParasiteRated ★ 4.0

Extreme JobRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 3.5
Every Day A Good DayRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 3.5