Movies
Ratings
106

Love in the Big CityRated ★ 4.5
A Normal FamilyRated ★ 4.0
UprisingRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 3.5

Troll FactoryRated ★ 3.0
Sayonara, GirlsRated ★ 3.0
Fasten Your SeatbeltRated ★ 0.5
The Last RideRated ★ 0.5

6/45Rated ★ 3.0

Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 3.5
A Single RiderRated ★ 4.0
The BatmanRated ★ 3.5

Man on High HeelsRated ★ 3.5
CruellaRated ★ 3.0
HerRated ★ 2.5
Me Before YouRated ★ 4.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 0.5
Before MidnightRated ★ 4.0
Before SunsetRated ★ 4.5
Before SunriseRated ★ 5.0