Series
Ratings
29
The Queen's GambitRated ★ 4.5
Modern FamilyRated ★ 5.0
Suspicious PartnerRated ★ 3.0
The Good PlaceRated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
How to Get Away with MurderRated ★ 4.5
Grace and FrankieRated ★ 4.0
The PoliticianRated ★ 4.5
Grey's AnatomyRated ★ 5.0
Never Have I EverRated ★ 3.0
Modern FamilyRated ★ 5.0
Why Women KillRated ★ 5.0
The NewsroomRated ★ 3.5
I Live AloneRated ★ 2.0
Cheese in the TrapRated ★ 1.0
SignRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 4.0
The Good WifeRated ★ 4.5
Abnormal SummitRated ★ 3.0
Dr. RomanticRated ★ 3.5