Movies
Ratings
1439
Sentimental ValueRated ★ 4.0
Ghost in the Shell 2: InnocenceRated ★ 3.0
The UglyRated ★ 3.0
True GritRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 3.0
Tom at the FarmRated ★ 3.5
SiratRated ★ 4.0

BugoniaRated ★ 3.5
Yi YiRated ★ 4.0
A Quiet PlaceRated ★ 3.0
The Great FloodRated ★ 3.0

Spring Bears LoveRated ★ 3.0
DopeRated ★ 3.0
KOKUHORated ★ 4.0
PossessionRated ★ 3.5

Late Night With the DevilRated ★ 3.0
The Weekend AwayRated ★ 2.5

No Other ChoiceRated ★ 3.5
Linda Linda LindaRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0