Movies
Ratings
992
9Rated ★ 4.0
Detective Conan: Quarter of SilenceRated ★ 2.0
Killer ToonRated ★ 1.0
Final Destination 5Rated ★ 1.0
RinguRated ★ 1.0
Horror StoriesRated ★ 1.0
Bloody ReunionRated ★ 1.0
House of WaxRated ★ 1.0
Saw IIIRated ★ 1.0
InsidiousRated ★ 1.0
The King of PigsRated ★ 2.0

Resident Evil: ExtinctionRated ★ 1.0
Paranormal Activity 2Rated ★ 1.0
Ju-on: The GrudgeRated ★ 1.0
Elizabeth: The Golden AgeRated ★ 3.0
Death BellRated ★ 1.0

Whispering CorridorsRated ★ 2.0
Thirteen GhostsRated ★ 1.0
AnacondaRated ★ 1.0
The ShiningRated ★ 1.0