Titles you rated

WickedRated ★ 4.0
The HoldoversRated ★ 4.0

HarbinRated ★ 3.0
After YangRated ★ 4.0
The Pod GenerationRated ★ 3.5
The LobsterRated ★ 3.5
Big FishRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5

The FabelmansRated ★ 4.0

The Invisible GuestRated ★ 4.0
PhoenixRated ★ 3.5

ExhumaRated ★ 3.5
Mr. NobodyRated ★ 4.5
Spy NationRated ★ 4.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
The FatherRated ★ 4.5
Anatomy of a FallRated ★ 4.5

12.12: THE DAYRated ★ 4.5
MonsterRated ★ 4.5