Movies
Ratings
314
To LiveRated ★ 4.5
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 4.0
The OutpostRated ★ 5.0

ArrivalRated ★ 4.5

The Other GuysRated ★ 3.5

The Family ManRated ★ 4.0
Groundhog DayRated ★ 4.0

A Chinese Odyssey Part Two: CinderellaRated ★ 5.0
A Few Good MenRated ★ 4.0
Rain ManRated ★ 4.5
Street KingsRated ★ 3.5
Kingdom of HeavenRated ★ 2.5
One Fine Spring DayRated ★ 4.5
28 Weeks LaterRated ★ 2.5

Death NoteRated ★ 2.5
The Matrix RevolutionsRated ★ 2.5

Porco RossoRated ★ 3.0
War of the WorldsRated ★ 3.5

ArahanRated ★ 3.0
JumperRated ★ 3.0