Titles you rated

KingdomRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
Hotel Del LunaRated ★ 4.0
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 4.0
While You Were SleepingRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 5.0

Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Fabulous BoysRated ★ 3.5
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 4.5
Let's Eat Season 2Rated ★ 4.0
Nine Tailed FoxRated ★ 2.5
TazzaRated ★ 2.5
Ballad of Seo-dongRated ★ 3.5
Emperor of the SeaRated ★ 4.0
Shoot for the StarsRated ★ 4.5
The King Dae JoyoungRated ★ 4.0
Successful Story of a Bright GirlRated ★ 4.0