Titles you rated

The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 3.0
Crash Landing on YouRated ★ 5.0
The Last EmpressRated ★ 3.0
Voice Season 2: Generation of DisgustRated ★ 2.0
Avengers Social ClubRated ★ 2.5
The K2Rated ★ 3.0
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 1.5
Life on MarsRated ★ 1.5

My ID is Gangnam BeautyRated ★ 2.0
Save MeRated ★ 1.5

SKY CastleRated ★ 5.0
Bridal MaskRated ★ 3.0
High KickRated ★ 2.5
While You Were SleepingRated ★ 2.5
My MisterRated ★ 5.0
TunnelRated ★ 3.0
Chief KimRated ★ 5.0
My Father is StrangeRated ★ 4.0