Movies
Ratings
835
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0

NoiseRated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
The Fall GuyRated ★ 3.0
Alien: RomulusRated ★ 4.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
The First OmenRated ★ 2.5

ExhumaRated ★ 4.0

Citizen of a KindRated ★ 2.5

12.12: THE DAYRated ★ 4.0

RansomedRated ★ 3.0

ReboundRated ★ 2.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
The FlashRated ★ 4.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 4.0

Concrete UtopiaRated ★ 3.5
HoneySweetRated ★ 3.5