Series
Ratings
26
Sex EducationRated ★ 4.0
13 Reasons Why Season 3Rated ★ 0.5
13 Reasons Why Season 2Rated ★ 4.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.5
The OARated ★ 4.5
We Married as a Job!Rated ★ 5.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
The OARated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 3.5
Black MirrorRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 5.0
WestworldRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0

Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 3.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 3.5
SherlockRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 4.5
DoctorsRated ★ 2.5