Titles you rated
TangledRated ★ 4.5

SpellboundRated ★ 4.5
Lemony Snicket's A Series of Unfortunate EventsRated ★ 5.0
Hide and SeekRated ★ 4.5
Alvin and the ChipmunksRated ★ 5.0

Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 4.0
MatildaRated ★ 5.0

Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! The Singing Buttocks BombRated ★ 5.0
Ice AgeRated ★ 4.0
Coyote UglyRated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 5.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 5.0
Forrest GumpRated ★ 5.0

Crayon Shin-chan: Super-Dimmension! The Storm Called My BrideRated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0

Woochi : The Demon SlayerRated ★ 5.0
RatatouilleRated ★ 5.0
TurboRated ★ 5.0
Sister Act 2: Back in the HabitRated ★ 5.0

Crayon Shin-chan: Very Tasty! B-class Gourmet Survival!!Rated ★ 5.0