Series
Ratings
181
Bridgerton Season 4Rated ★ 4.0
Can You Translate This Love?Rated ★ 4.0
The Art of SarahRated ★ 3.5
The Empress Season 2Rated ★ 4.0
The Empress Season 1Rated ★ 4.0
You and Everything ElseRated ★ 4.5
Moving Season 1Rated ★ 4.0
Unknown SeoulRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
My Liberation DiaryRated ★ 4.0
Call It LoveRated ★ 4.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
House of the Dragon Season 1Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0

Reborn RichRated ★ 3.5
Little WomenRated ★ 4.0
Partner TrackRated ★ 3.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 4.0
Through the DarknessRated ★ 4.0