Series
Ratings
581
Something Very Bad Is Going to HappenRated ★ 4.0
UnfamiliarRated ★ 3.0
AdolescenceRated ★ 3.0
Bridgerton Season 4Rated ★ 4.0
The ResidenceRated ★ 4.0
Run AwayRated ★ 4.0
Agatha Christie's Seven DialsRated ★ 2.5
His & HersRated ★ 3.5
Emily in Paris Season 5Rated ★ 3.0
The Sandman Season 2Rated ★ 2.5
Stranger Things Season 5Rated ★ 5.0
Crime Scene ZeroRated ★ 3.5
Alice in Borderland Season 3Rated ★ 2.0
The Last of Us Season 2Rated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
The Last of Us Season 1Rated ★ 3.5
The White Lotus Season 3Rated ★ 4.0
The White Lotus Season 2Rated ★ 3.5
The White Lotus Season 1Rated ★ 4.5
The PenguinRated ★ 4.0