Movies
Ratings
1553
The Life of ChuckRated ★ 3.5
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5

Murder ReportRated ★ 2.5
The Man Who LaughsRated ★ 2.0
A Clever CrookRated ★ 2.0
By the Grace of GodRated ★ 3.0

JaneRated ★ 3.5
The People UpstairsRated ★ 2.0
KOKUHORated ★ 3.5
End of AnimalRated ★ 3.5
Predator: BadlandsRated ★ 3.0

BluebeardRated ★ 3.0
The World of LoveRated ★ 4.0
BugoniaRated ★ 3.0
CoralineRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 3.5
PossessionRated ★ 3.0
It Was Just an AccidentRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5