Movies
Ratings
181

My Sassy GirlRated ★ 3.5
I OriginsRated ★ 4.5

SplitRated ★ 3.0

MoneyRated ★ 2.5

ParasiteRated ★ 5.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5

On Your Wedding DayRated ★ 2.5
DunkirkRated ★ 4.0

The Spy Gone NorthRated ★ 3.5

Running TurtleRated ★ 1.0
Love LetterRated ★ 5.0
Get OutRated ★ 4.5

The UnforgivenRated ★ 4.0
10 Cloverfield LaneRated ★ 3.0

Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.5
La La LandRated ★ 4.5
Good Will HuntingRated ★ 4.0

Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 5.0
Two MoonsRated ★ 0.5
Spider-Man 2Rated ★ 4.0