Movies
Ratings
381
OppenheimerRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
ConclaveRated ★ 4.0
Speak No EvilRated ★ 3.0
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 3.5
The FallRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.0
TwistersRated ★ 3.0
AliensRated ★ 4.0
Alien: RomulusRated ★ 4.0
A Quiet PlaceRated ★ 3.5
Killers of the Flower MoonRated ★ 4.0
UpRated ★ 4.5
AlienRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.0

12.12: THE DAYRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5

ExhumaRated ★ 3.5