Movies
Ratings
1873
OrlandoRated ★ 4.0
La NotteRated ★ 3.5
Paris, TexasRated ★ 4.5
Elegy of a VoyageRated ★ 4.0
HoppersRated ★ 4.0
Sentimental ValueRated ★ 4.5
Pride & PrejudiceRated ★ 4.5
Our Little SisterRated ★ 4.5
Un FlicRated ★ 3.5
Le SamouraïRated ★ 4.5
ChimeRated ★ 4.0
Russian ArkRated ★ 4.5
Gate of HellRated ★ 3.5
The King's WardenRated ★ 2.5
Wuthering HeightsRated ★ 4.0
ForebodingRated ★ 4.5
Fort ApacheRated ★ 4.0
HamnetRated ★ 5.0
HumintRated ★ 3.5
Blossoms & BloodRated ★ 4.0