Movies
Ratings
814
Zootopia 2Rated ★ 5.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 5.0

Alienoid: Return to the FutureRated ★ 3.0

Past LivesRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 5.0
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 4.5

HarbinRated ★ 4.0
Moana 2Rated ★ 4.0

The Man Standing NextRated ★ 3.5

Love in the Big CityRated ★ 4.5

Perfect DaysRated ★ 5.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 5.0

ExhumaRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
WonkaRated ★ 3.5