Movies
Ratings
118

Chungking ExpressRated ★ 4.0

HopeRated ★ 3.0
The ReturnRated ★ 4.0
Please Stand ByRated ★ 3.0

Joint Security AreaRated ★ 3.5
The PianoRated ★ 4.5

R-PointRated ★ 3.5
Darkest HourRated ★ 4.0
LeviathanRated ★ 4.0

The ShamelessRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5

SunnyRated ★ 4.0

Green BookRated ★ 5.0

MinariRated ★ 3.5

Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0

ThirstRated ★ 2.5

HarbinRated ★ 4.5

Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 2.0

Noryang: Sea of DeathRated ★ 3.0

Love in the Big CityRated ★ 4.5