Titles you rated
Body of Proof Season 2Rated ★ 4.0
Body of Proof Season 1Rated ★ 3.5
Rich Man, Poor WomanRated ★ 3.5
Stranger Things Season 5Rated ★ 5.0
Love to Hate YouRated ★ 3.0
Tengoku to Jigoku: Psychona futariRated ★ 3.0
Big Little LiesRated ★ 4.0
Big Little LiesRated ★ 5.0
The NewsroomRated ★ 3.0
The NewsroomRated ★ 3.0
The NewsroomRated ★ 5.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Love ScoutRated ★ 3.5

UnnaturalRated ★ 4.0
Melo MovieRated ★ 1.5
Bridgerton Season 3Rated ★ 3.0
Bridgerton Season 2Rated ★ 5.0
BridgertonRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 5.0