Series
Ratings
114
Modern FamilyRated ★ 5.0
HouseRated ★ 4.0
Crash Landing on YouRated ★ 2.0
Itaewon ClassRated ★ 2.5
Operation ProposalRated ★ 1.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 3.5
From Five To NineRated ★ 2.5
We Married as a Job!Rated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.0

Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
STEINS;GATERated ★ 5.0
PSYCHO-PASSRated ★ 4.5
SPEC: ZeroRated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
HERO2014Rated ★ 4.0
HERORated ★ 4.0
Potato Star 2013QR3Rated ★ 4.0
Hannah Montana Season 1Rated ★ 3.5
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 4.5
The Heaven Sword and Dragon SaberRated ★ 4.0