Movies
Ratings
1789

Kiki's Delivery ServiceRated ★ 3.0
Crime 101Rated ★ 2.5
Method ActingRated ★ 2.5
Two ProsecutorsRated ★ 4.0
Bewitching AttractionRated ★ 1.0
BakudanRated ★ 3.5
Yuki's RevengeRated ★ 2.5
Kill Bill: The Whole Bloody AffairRated ★ 4.0
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 3.5
Project Hail MaryRated ★ 3.5
ArcoRated ★ 3.0
HoppersRated ★ 3.0
The Bride!Rated ★ 2.5
Evangelion Broadcast 30th Anniversary Special PerformanceRated ★ 3.5
Zombie Land Saga: Yumeginga ParadiseRated ★ 4.0
Love Live! Nijigasaki High School Idol Club Final Chapter Part 2Rated ★ 2.5
Ne Zha 2Rated ★ 3.0
28 Years Later: The Bone TempleRated ★ 3.5
Rental FamilyRated ★ 3.0
HamnetRated ★ 4.5