Movies
Ratings
31
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 5.0

The Berlin FileRated ★ 5.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
DreamgirlsRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
Django UnchainedRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.0

The ThievesRated ★ 3.5
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.0

The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 2.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0

The Face ReaderRated ★ 3.5

MasqueradeRated ★ 5.0

WishRated ★ 3.5

The Man from NowhereRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
A Bittersweet LifeRated ★ 3.0

Ode to My FatherRated ★ 4.0