Titles you rated

Bridget Jones: Mad About the BoyRated ★ 3.0

Bridget Jones's BabyRated ★ 2.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 3.5
Bridget Jones's DiaryRated ★ 3.5
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 4.0
PoetryRated ★ 3.5
Wicked: For GoodRated ★ 3.0
The Lives of OthersRated ★ 4.5

MaterialistsRated ★ 3.5
SoulRated ★ 4.5
The World of LoveRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 2.0
BossRated ★ 0.5
MovingRated ★ 2.5
Now You See MeRated ★ 3.0
SinnersRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 2.0