Movies
Ratings
580
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
Crows ZeroRated ★ 2.5
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 3.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 3.5
MulanRated ★ 4.0
A Star Is BornRated ★ 5.0
Star Wars: Episode II - Attack of the ClonesRated ★ 3.0
Star Wars: Episode I - The Phantom MenaceRated ★ 4.0

12.12: THE DAYRated ★ 3.5
Survival FamilyRated ★ 2.5
SmugglersRated ★ 4.0

Concrete UtopiaRated ★ 4.0
Bones & AllRated ★ 3.5
The Wandering MoonRated ★ 3.0
Memoir of a Murdereren: New MemoryRated ★ 4.0
We Made a Beautiful BouquetRated ★ 2.5

The First Slam DunkRated ★ 5.0

Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 5.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 5.0